ניהול סיכונים

תיכנון פיננסי מקיף מביא אותנו ליעדים שהגדרנו מראש ומטרות שסימנו.

תיכנון פיננסי מקיף מביא אותנו ליעדים שהגדרנו מראש ומטרות שסימנו.

בדרך לשם עלולים להיות אירועים בלתי צפויים שיפגעו לנו במטרות ובשאיפות.

כמשפחה אנחנו חייבים להגן על עצמנו מפני אירועים בלתי צפויים. מוצרי הביטוח השונים ייתנו לנו הגנה והיערכות לנהל את הסיכונים הללו. בצורה זאת נצליח למזער את הנזק הצפוי ונשמור על רמת החיים אליה הורגלנו.

מוצרי הביטוח השונים:

ביטוח בריאות

מערכת הבריאות של ישראל היא מהטובות והמפותחות בעולם, אך גם בין העמוסות ביותר בעולם המערבי. העומס על מערכת הבריאות גורם להמתנה ארוכה לניתוחים בבתי חולים ציבוריים, לחוות דעת רפואיות ולבדיקות. עשרות תרופות מצילות חיים אשר לא בסל התרופות. ביטוח הבריאות הפרטי נותן מענה מקיף לבעיות אלו, ומאפשר רכישת הגנות מסוגים שונים המבטיחות שקט נפשי באירועים הבלתי צפויים של החיים.

ביטוח חיים

בעל חשיבות רבה בניהול סיכונים.
מקרה מוות עלול להשאיר את היקרים לך ללא מקור פרנסה. ביטוח חיים למקרה מוות נותן מענה למשפחה להמשיך לקיים שגרה כלכלית גם במקרה מוות חלילה של אחד מבני הזוג. יש חשיבות לקנות סכום למקרה מוות המאפשר המשך חיים לפיו התרגלה המשפחה. הביטוח יכול להיות כסכום חד פעמי שהמשפחה קונה, או כפנסיית שארים חודשית לבן או בת הזוג.

ביטוח אובדן כושר עבודה

הפחד לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו כתוצאה ממחלה או תאונה קיים אצל כולנו. ביטוח אובדן כושר עבודה או פנסיית נכות באים לשמור עלינו מפחד זה. אנחנו קונים דרך מקום העבודה או באופן עצמאי כיסוי שנותן מענה ל 75% מהשכר שלנו. במקרה מחלה או תאונה ואי יכולת לעבוד, נקבל את הפיצוי שקנינו עד גיל 67 כל עוד אנחנו באי כושר עבודה.

שלחו מייל

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.
או בטלפון 050-7924597